KEHAHOOL

Esmaspäev 19.00-20.30

Tunnis tegeletakse lihastoonuse tõstmise ja painduvuse parandamisega. Klass pakub tuge nii alustavale kaasaegsele tantsijale kui ka tavalisele liikumishimulisele. Tegeletakse kehasõbraliku lihastreeningu ning venitustega, mis aitavad hoida füüsilist vormi ning jõuda sujuvama ja tugevama tantsutehnikani. Õpetaja Johhanna Anett Toomel.

TANTSULINE LIIKUMINE

Teisipäev 9.30-11.00

Pehme ja kehasõbralik, hingamisel ja kehatunnetusel baseeruv, erinevaid moderntantsu tehnikaid põimiv tund. Sobib täiesti algajatele ja ka varasema liikumiskogemusega inimestele. Alustame tasapisi ja vaatame kuhu välja jõuame. Õpetaja Anne Tamm-Kivimets.

BALLETT

Kolmapäev 19.00-20.30

Tund põhineb klassikalisel balletitehnikal, mille eesmärk parandada nii lihastoonust kui koordinatsiooni. Tundide käigus õpitakse tundima nii balletitehnikale omaseid liikumiselemente kui ka terminoloogiat. Klassiga liitumisel ei ole oluline eelnev liikumiskogemus, vaid soov arendada oma keha ning sellest rõõmu tunda. Tundi on soovitatav tulla mugavates riietes, mis on pigem kehasse istuvad ning mida saab vajadusel ära võtta/juurde panna. Tundi võib tulla nii paljajalu, sokkis kui ka balletisussidega. Õpetaja Marianne Männi.

KAASAEGNE TANTSU- ja PÕRANDATEHNIKA

Neljapäev 19.00-20.30

Tunnid on sobilikud neile, kel selja taga juba pikem liikumiskogemus ning soov oma tehnikat veelgi parandada. Tunnid põhinevad kaasaegse tantsu- ning põrandatehnikal. Tundi tulles võiksid selged olla nii kukerpallid kui turjarullid, ent sellest veelgi olulisem on kaasamõtlemise oskus ning võime nõuda oma kehalt maksimaalset pingutust. Tundi on soovitatav tulla pikkades riietes, mida vajadusel ära võtta/juurde panna. Õpetaja Helle Mari Toomel.

TANTSULINE LIIKUMINE

Reede 18.00-19.30

Tunnid on sobilikud nii neile, kes pole juba pikemat aega tantsuga tegelenud ning sooviksid ennast vaikselt liigutama hakata kui ka juba kogenumale tantsijale. Tunnid põhinevad moderntantsu ja balletitehnikal, sõrmeotsaga on lisatud kaasaegse tantsutehnika elemente. Klassiga liitumisel ei ole oluline eelnev liikumiskogemus, vaid soov arendada oma keha ning sellest rõõmu tunda. Õpetaja Helle Mari Toomel.

Hinnad:

1 tund = 10 €

1 kuu X 1 tund = 20 € (keskmiselt 4 külastust)

1 kuu X 2 tundi = 30 € (keskmiselt 8 külastust)

1 kuu x 3 tundi = 40 € (keskmiselt 12 külastust)

Lisainfo ja registreerimine: hellemaritoomel@gmail.com