Tartus

Esmaspäev 19.00-20.30

Tunnis tegeletakse põhiliselt lihastoonuse tõstmise ja painduvuse parandamisega. Klass pakub tuge alustavale kaasegsele tantsijale. Tegeletakse kehasõbraliku lihastreeningu ning venitusega, mis aitab hoida füüsilist vormi ning jõuda sujuvama ja tugevama kaasaegse tantsutehnikani. Õpetaja Johhanna Anett Toomel.

Teisipäev 19.00-20.30

Tunnid on mõeldud neile, kes pole juba pikemat aega tantsuga tegelenud ning sooviksid ennast vaikselt liigutama hakata. Tunnid põhinevad paljuski moderntantsu ja balletitehnikal. Klassiga liitumisel ei ole oluline eelnev liikumiskogemus, vaid soov arendada oma keha ning sellest rõõmu tunda. Õpetaja Helle Mari Toomel.

Neljapäev 19.00-20.30

Tunnid on mõeldud neile, kel selja taga juba pikem liikumiskogemus ning suur soov oma tehnikat veelgi parandada.Tunnid põhinevad kaasaegse tantsu- ning põrandatehnikal. Tundi tulles võiksid selged olla nii kukerpallid kui turjarullid, ent sellest veelgi olulisem on kaasamõtlemise oskus ning võime nõuda oma kehalt maksimaalset pingutust. Tundi on soovitatav tulla pikkades riietes, mida vajadusel ära võtta/juurde panna. Õpetaja Helle Mari Toomel.

Hinnad:

1 tund = 7 €

1 kuu X 1 tund = 20 €

1 kuu X 2 tundi = 30 €

1 kuu x 3 tundi = 40 €

Lisainfo ja registreerimine: hellemaritoomel@gmail.com


Foto : Carmen Seljamaa
Foto : Asko Maur