Tartus

KEHAHOOL

Esmaspäev 19.00-20.30

Tunnis tegeletakse lihastoonuse tõstmise ja painduvuse parandamisega. Klass pakub tuge nii alustavale kaasaegsele tantsijale kui ka tavalisele liikumishimulisele. Tegeletakse kehasõbraliku lihastreeningu ning venitustega, mis aitavad hoida füüsilist vormi ning jõuda sujuvama ja tugevama kaasaegse tantsutehnikani. Õpetaja Johhanna Anett Toomel.


TANTSULINE LIIKUMINE

Teisipäev 19.00-20.30

Tunnid on sobilikud nii neile, kes pole juba pikemat aega tantsuga tegelenud ning sooviksid ennast vaikselt liigutama hakata kui ka juba kogenumale tantsijale. Tunnid põhinevad moderntantsu ja balletitehnikal, sõrmeotsaga on lisatud kaasaegse tantsutehnika elemente. Klassiga liitumisel ei ole oluline eelnev liikumiskogemus, vaid soov arendada oma keha ning sellest rõõmu tunda. Õpetaja Helle Mari Toomel.


KAASAEGNE TANTSU- ja PÕRANDATEHNIKA

Neljapäev 19.00-20.30

Tunnid on sobilikud neile, kel selja taga juba pikem liikumiskogemus ning soov oma tehnikat veelgi parandada. Tunnid põhinevad kaasaegse tantsu- ning põrandatehnikal. Tundi tulles võiksid selged olla nii kukerpallid kui turjarullid, ent sellest veelgi olulisem on kaasamõtlemise oskus ning võime nõuda oma kehalt maksimaalset pingutust. Tundi on soovitatav tulla pikkades riietes, mida vajadusel ära võtta/juurde panna. Õpetaja Helle Mari Toomel.


Hinnad:

1 tund = 7 €

1 kuu X 1 tund = 20 €

1 kuu X 2 tundi = 30 €

1 kuu x 3 tundi = 40 €

Lisainfo ja registreerimine: hellemaritoomel@gmail.com


Foto : Carmen Seljamaa
Foto : Asko Maur