Kutsume kõiki meiega seotud inimesi endast märku andma ja mälestusi saatma sügisel toimuva juubelilavastuse tarbeks.

Ootame igatsorti meenutusi ja mälestusi, ka kõige väiksemaid :) eriti tore, kui teil on saata videoid, fotosid või muud mälestusväärset  materjali.

Materjale ootame meiliaadressile justtants@gmail.com  või veel parem kui kirjutad oma mõtted SIIA


Just tantsukool on asutatud 1984. aasta oktoobris, esialgse nimega tantsustuudio Hetero, tolleaegses Noortemajas "Sõprus", 2009. aasta septembris muutsime oma nime H stuudioks ja alates  2011. aasta 1. aprillist töötame erahuvikoolina.

Seega täitub käesoleval aastal meil 40 aastat tegutsemist ning seda soovime tähistada jagades meie vilistlaste oskusi ja teadmisi ja tulla aasta lõpus kokku ühiste jõududega valminud juubelilavastust nautima! 

See on suurepärane võimalus  tunnustada kõiki neid inimesi, kes on aastate jooksul tantsukooli arengusse panustanud. See on tore võimalus tantsukooli endisi ja praegusi õpilasi ning õpetajaid kokku tuua ning jagada ühiseid mälestusi ja kogemusi ning taaskohtumist nautida!

Oma õpetuses oleme püüdnud läbi aastate säilitada ja fookuses hoida isikust lähtuvat loomist ja enesekohase väljenduse toetamist, seda nii individuaalses kui koosloomises. Tänases maailmas, kus üha enam väärtustatakse ja kindlasti ka vajatakse isiklikku lähenemist iga inimese arengu toetamiseks, on selline käsitlus õppimisse veelgi olulisem. Juba Just Tantsukooli tegutsemise algusaastatest peale on õpilastele antud võimalus oma mõtteid edastada juhendatud, kuid samas vabas tantsulises vormis. Meie prioriteet on olnud läbi aegade distantseeruda võistluslikkusest ja tegeleda tantsulise väljendusega sügavamalt, et aidata luua oskust süveneda ja koos luua ka inimlikel tasanditel laiemalt.

Meie seast on välja kasvanud arvestatav hulk tugevaid loojaid ja kultuurivaldkonnas avatud mõttemaailmaga tegutsejaid alates kaasaegse tantsu koreograafidest ning õpetajatest kuni tantsupidude lavastajate ja keha- ja vaimuhoole pakkujateni. Meie vilistlased tegutsevad tantsu valdkonnas professionaalsel tasemel üle Eesti ja ka Eestist väljaspool. Juubeliaasta tähistamine loob Just Tantsukoolile võimaluse tuua osa oma vilistlaste teadmised, oskused ja väärtuslikkuse meie sünnilinna Tartusse, et seda erinevatele sihtgruppidele edasi jagada.

 

Juubeliaastal korraldame mitmeid sündmusi, lisaks vilistlaste läbiviidud õpitubadele ka väiksemaid kokkusaamisi vilistlaste, meiega seotud inimeste ja tantsukooli praeguste õpilaste ning nende lähikondsetega. Aasta lõpetame tantsulavastusega, mis võtab meie tegutsemisaastad kokku meiega seotud inimeste mälestustele tuginedes.

2.juunil läheb lendu juubeliaasta lõpetajate kambake :)