Õpetajad

TARTUS

Foto: Jekaterina Soorsk (ETHL gala 2022) 

Anne Tamm-Kivimets

"Ma ei oma akadeemilist   tantsualast haridust, olen õppinud lugedes, vaadates, kogedes ning osalenud lugematul arvul  töötubades, koolitustel ja kursustel. Olen kasvanud ja õppinud koos oma õpilastega. Huvi õpetamise, kui protsessi vastu viis mind juba kogenud õpetajana Tartu Ülikooli Haridusteaduste Instituuti kutseõpetaja  erialale õppima ning  samas olen  omandanud ka magistrikraadi haridusinnovatsiooni  õppekaval. Tantsuõpetuses lähtun põhimõttest, et tants on üks eneseväljenduse vormidest ning  tantsuõppe peamine eesmärk on õppida end tantsukeeles väljendama, kasutades selleks oma keha koos hea tehnika ning mõtlemisoskusega. 

Minu missiooniks oma erialal on julgustada, innustada,   jagada kogemusi, sütitada… Aidata noorel inimesel leida üles see miski, mis teda tantsima paneb.   Anda mõista, et tants on see, mida saab teha igaüks, kel on vaid soov ja tahe." 

Anne on Just Tantsukooli juhataja ja õpetaja, omab Kaasaegse tantsu spetsialisti kutset, tase 8.                                  

Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja stipendiumi laureaat (2013)


Rohkem infot portfoolios! 

Foto: erakogu

Johhanna Anett Toomel

“Usun, et õpetamine aitab mu kunstnikuhinge kahe jalaga maa peal hoida. Ja  õpetada midagi, mis endale huvi ja elevust pakub on lihtsalt väga suur rõõm.”

Johhanna on Just Tantsukooli vilistlane, lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala 2020. aastal.  2018/2019  õppeaasta veetis ta Hispaanias Conservatori Superior de Dansa de Valèncias ennast täiendades ning jagab nüüd  seda tarkust ka oma õpilastega. Tantsukunstniku ja õpetajana on Johhanna Anett  huvitatud etenduskunstist kui iseseisvast žanrist ning proovib leida erinevaid viise selle õpetamiseks. 

Rohkem infot portfoolios

Foto: Karole Pusa

Evelyn Tuul

"Tants on saatnud mind terve elu. Ma tantsisin noorena Eestis, alustasin Just tantsukoolist, peale keskkooli läksin Coventry Ülikooli tantsukunsti õppima, õppisin terve aasta Limoni moderntantsu tehnikat New Yorgis, hiljem õpetasin tantsutunde nii suurtele kui väikestele. Laste tundidega sidus mind lisaks tantsule ka laste jooga. Viimastel aastatel olen pühendunud isiklikule tantsuloomele, kunstile ning asutanud Deepdance Company, kus huvilised aeg-ajalt kokku saavad ning teevad midagi hingele, midagi maailmale.

Minu tantsutunnis liigume tantsuliste eesmärkide poole mänguliselt ning kasutades vahendeid. Ma pean oluliseks sõbralikku toetavat keskkonda, milles iga laps ja noor julgeb ajapikku avaneda ja tunda rõõmu tantsimisest, mis tuleb tema seest."

Evelyni CV 

VÕRUS

Foto: Maria Sõmmer

 Ester Tommingas

“Praktikuna lähtun oma tegevuses väga palju Dalcroze metoodikast, kus muusika õppimine ja õpetamine ning selle tunnetamine liikumise kaudu on lahutamatu tähtsusega. Ma armastan luua ja katsetada ning näha igas probleemis võimalust isiklikuks arenguks ja kasvamiseks, mis tähendab, et meil ei ole probleeme, on vaid võimalused…” 

Ester on Just Tantsukooli III lennu vilistlane , lisaks täiendanud ennast paljudel koolitustel, töötubades ja kursustel.   Just Tantsukooli õpetaja alates 2006. aastast.   2020.a.  Ester on omandanud Tartu Ülikooli Haridusteaduste Instituudis bakalaureuse kraadi kutseõpetaja erialal ja magistrikraadi haridusinnovatsiooni õppekaval.

Ester on 2014. aasta  augustis loodud Võru Just Tantsukooli juhataja ja õpetaja.  Annab tunde kõikidele tantsuklassidele -  loovmängud ja -tantsud,  tantsuseaded,  kaasaegne tants, eesti tants

Ester omab kutset kaasaegse tantsu spetsialist, tase 6


Foto: Erakogu

Maia Karm

Maia on Just Tantsukooli looja.

MTÜ Just Tants juhatuse liige, raamatupidaja ja igas asjas nõu ja jõuga abis.